Измината понуда: Модерна и креативна огрлица од најновата BeCharmed колекција од SWAROVSKI ELEMENTS модел Poppy за само 1490 ден. Бесплатна испорака!

ден.1490

Вредност
ден.2230
Попуст
33%
Заштеда
ден.740
Модерна и креативна огрлица од најновата BeCharmed колекција од SWAROVSKI ELEMENTS модел Poppy за само 1490 ден. Бесплатна испорака! Модерна и креативна огрлица од најновата BeCharmed колекција од SWAROVSKI ELEMENTS модел Poppy за само 1490 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит:

  1. Кристален привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS кристал, димензии 14mm (дијаметар) колекција BeCharmed модел Poppy боја Crystal Clear со орнаменти боја Red Rubin.

  - Бесплатно добивате и метална сајла со должинана 40cm

  - Производот е спакуван во луксузна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Модерен, шик и футуристички дизајн!

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!

* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.


За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Модерна и креативна огрлица од најновата BeCharmed колекција од SWAROVSKI ELEMENTS модел Poppy за само 1490 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook