Измината понуда: Елегантна и раскошна белегзија изработена од 17 грами сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали боја Crystal Clear за дами со префинет вкус за само 4900 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

ден.4900

Вредност
ден.6900
Попуст
29%
Заштеда
ден.2000
Елегантна и раскошна белегзија изработена од 17 грами сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали боја Crystal Clear за дами со префинет вкус за само 4900 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака! Елегантна и раскошна белегзија изработена од 17 грами сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали боја Crystal Clear за дами со префинет вкус за само 4900 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивна сребрена белегзија MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS со австриско потекло.

  Димензии на белегзијата: 66mm x 62 mm;

  Боја на кристалите: Crystal Clear.

  Материјал: SWAROVSKI ELEMENTS кристали, сребро 17g.

  - Добивате цертификат за автентичност на кристалите.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Елегантна и раскошна белегзија изработена од 17 грами сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали боја Crystal Clear за дами со префинет вкус за само 4900 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook