Измината понуда: Сребрена елегантна белегзија изработена со три SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Drop за само 1810 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

ден.1810

Вредност
ден.3550
Попуст
49%
Заштеда
ден.1740
Сребрена елегантна белегзија изработена со три SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Drop за само 1810 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивна белегзија MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS од сребро и гума.

  Димензии на белегзијата:
  - должина 19cm;

  Боја на кристалите: Tanzanite и Aurora Boralis

  Димензија на кристалите: 9mm x 5mm

  Материјал: SWAROVSKI ELEMENTS кристали, сребро 925.

  - Добивате цертификат за автентичност на кристалите.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) избраната боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и доколку залихите се распродадат понудата ќе биде прекината пред истекот на назначеното време.

  - За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 30 60 044 или 076 47 47 49.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Сребрена елегантна белегзија изработена со три SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Drop за само 1810 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook