Измината понуда: ПОСЛЕДНИ количини од елегантната и модерна кожна белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали. Цена од само 990 ден. со бесплатна испорака.

ден.990

Вредност
ден.4000
Попуст
75%
Заштеда
ден.3010
ПОСЛЕДНИ количини од елегантната и модерна кожна белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали. Цена од само 990 ден. со бесплатна испорака. ПОСЛЕДНИ количини од елегантната и модерна кожна белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали. Цена од само 990 ден. со бесплатна испорака.

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивна кожна белегзија со магнетно закопчување и двојно обвиткување околу раката MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS .

  Димензии на белегзијата:
  - должина 19cm;
  - ширина 1cm;

  Материјал: SWAROVSKI ELEMENTS кристали, кожа, метал.

  - Добивате цертификат за автентичност на кристалите.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 3060 044.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (5)

[url=http://cialis-20mg-lowestprice.org/]cialis-20mg-lowestprice.org.ankor[/url] 5mg-generic-cialis.net.ankor http://prednisone-20mg-buy.com/


- , 794 days ago

[url=http://cialis-20mg-lowestprice.org/]cialis-20mg-lowestprice.org.ankor[/url] 5mg-generic-cialis.net.ankor http://prednisone-20mg-buy.com/


- , 794 days ago

[url=http://cialis-20mg-lowestprice.org/]cialis-20mg-lowestprice.org.ankor[/url] 5mg-generic-cialis.net.ankor http://prednisone-20mg-buy.com/


- , 794 days ago

FREE - Last Thoughts on On Demand custom sticker printing wholesale gift wrap Production capacity for your high-end printed companies are inadequate, that for your low-end printed market was in large surplus. Moreover, most domestic printing enterprises insufficient competitiveness beyond that surrounding price. In R&D, no breakthrough continues to be stated in printing-related technologies (with all the exception of their inside the Chinese processing technology) when judged because of the standard of technological originality which leads to possessing intellectual property. ,Pearson Leads the Switch to Color Digital Book Printing
Developed the length of action it'll follow to create the necessary changes to SDSs and labels. ,custom boxes product labels
printing-in-china.com


- , 793 days ago

wh0cd465631 [url=http://atenolol.us.org/]generic atenolol[/url] [url=http://ampicillin2017.us.com/]ampicillin no prescription needed[/url] [url=http://levitrainfo.se/]levitra[/url] [url=http://clomid365.us.com/]clomid[/url] [url=http://buysildalis.us.com/]Buy Sildalis[/url] [url=http://valtrex2016.us.com/]valtrex tablets[/url] [url=http://fluoxetine365.us.com/]buying fluoxetine[/url] [url=http://albendazole2017.us.com/]albendazole[/url]


- , 687 days ago

Податоци за трговецот

ПОСЛЕДНИ количини од елегантната и модерна кожна белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали. Цена од само 990 ден. со бесплатна испорака.

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook