Измината понуда: Женствена, нежна и впечатлива белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за дами со префинет вкус само сега на попуст за 2770 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

ден.2770

Вредност
ден.4680
Попуст
41%
Заштеда
ден.1910
Женствена, нежна и впечатлива белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за дами со префинет вкус само сега на попуст за 2770 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака! Женствена, нежна и впечатлива белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за дами со префинет вкус само сега на попуст за 2770 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивна белегзија MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS со австриско потекло и италијански дизајн.

  Димензии:
  - должина: 16cm до 19,5cm;

  Димензии и модел на кристалите:

  - Еден кристал Solarys Fancy Stone: 14mm x 14mm
  - Два кристали Oval Fancy Stone: 10mm x 8mm
  - 10 кристали Crystal Chaton 6mm

  Боја на кристалите: Crystal Clear.

  - Материјал: SWAROVSKI ELEMENTS кристали, не'рѓосувачки челик обложен со родиум, конец.

  - Добивате цертификат за автентичност на кристалите.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Женствена, нежна и впечатлива белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за дами со префинет вкус само сега на попуст за 2770 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook