Измината понуда: Модерна и симпатична огрлица од SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Drop боја Lilac за само 690 ден. Бесплатна испорака!

ден.690

Вредност
ден.1390
Попуст
50%
Заштеда
ден.700
Модерна и симпатична огрлица од SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Drop боја Lilac за само 690 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS привезок модел Drop Mini боја Lilac

  - Димензии: 14mm x 8mm (кристал), 24mm дожина со сребрениот дел

  - Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристал

  - Добивате и бесплатна метална сајла, димензии 40cm

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот
codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0"

classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000">pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />

.

Форум (1)

wh0cd706255 [url=http://buyanafranil.gdn/]anafranil price[/url] [url=http://acyclovir-400mg.gdn/]acyclovir 400mg[/url] [url=http://buylasix5.top/]buy lasix[/url] [url=http://buylasix-0.top/]lasix[/url] [url=http://diclofenacsodium75mg.link/]diclofenac sodium 75mg[/url] [url=http://tadalafil20mg.us/]tadalafil tablets 20 mg[/url] [url=http://revia2.top/]revia[/url] [url=http://buycialis2011.top/]cialis online discount[/url] [url=http://albuterol2010.top/]albuterol[/url]


- , 500 days ago

Податоци за трговецот

Модерна и симпатична огрлица од SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Drop боја Lilac за само 690 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook