Измината понуда: Модерна и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Galactic Vertical, боја Bermuda Blue за само 890 ден.!

ден.890

Вредност
ден.1810
Попуст
51%
Заштеда
ден.920
Модерна и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Galactic Vertical, боја Bermuda Blue за само 890 ден.!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит:

  Кристален привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS кристал, боја на кристал Bermuda Blue, димензии 20 mm x 14 mm (димензија на кристал), 28 mm - вкупна должина со сребрениот дел

  - Бесплатно добивате и метална сајла, димензии 40cm

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси со високо квалитетен производ!

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот
СЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ


Swarovski Elements Certificate Bushi Silver

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Модерна и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Galactic Vertical, боја Bermuda Blue за само 890 ден.!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook