Измината понуда: Шармантен сет со кралска елеганција - сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Heart, боја Indigo за само 1980 ден. Бесплатна Испорака!

ден.1980

Вредност
ден.3810
Попуст
48%
Заштеда
ден.1830
Шармантен сет со кралска елеганција - сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Heart, боја Indigo за само 1980 ден. Бесплатна Испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате комплет ексклузивен накит MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS со австриско потекло кој се состои од

  1. Обетки изработени од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали
  - димензии: вкупна должина 32mm, 14mm x 13mm (димензии на кристал)
  - модел Heart
  - боја Indigo

  2. Привезок изработени од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали
  - димензии 14mm x 13mm (димензии на кристал, 22mm (со сребрениот дел)
  - модел Heart
  - боја Indigo

  Бесплатно добивате и метална сајла обложено со родиум за поголем отсјај
  - димензии: 40 cm


  - Добивате цертификат за автентичност на кристалите

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!3D приказ на кристалот
.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Шармантен сет со кралска елеганција - сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Heart, боја Indigo за само 1980 ден. Бесплатна Испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook