Измината понуда: НОВО: Шармантна марама со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, боја тегет со Crystal Clear Golden Edge кристали - специјално дизајнирана за модерни дами со префинет вкус! Ограничено издание!

ден.1290

Вредност
ден.1290
Попуст
0%
Заштеда
ден.0.00
НОВО: Шармантна марама со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, боја тегет со Crystal Clear Golden Edge кристали - специјално дизајнирана за модерни дами со префинет вкус! Ограничено издание! НОВО: Шармантна марама со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, боја тегет со Crystal Clear Golden Edge кристали - специјално дизајнирана за модерни дами со префинет вкус! Ограничено издание! НОВО: Шармантна марама со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, боја тегет со Crystal Clear Golden Edge кристали - специјално дизајнирана за модерни дами со префинет вкус! Ограничено издание!

Што добивате

 • Со овој купон добивате специјално дизајнирана марама со SWAROVSKI ELEMENTS кристали.  Опис на производот:
  Боја на марама: индиго/тегет
  Димензии на марама: 90 cm X 90 cm
  Тип на вграден кристал: Xilion Rose, боја Crystal Clear, модел Golden Edge, по 7 на два дијагонални агли на марамата.


  Специјално дизајнирана од мека и пријатна ткаенина со вградени фини SWAROVSKIE ELEMENTS кристали, оваа марама ќе го надополни Вашиот стајлинг и ќе Ви ја пружи елеганцијата и комфорот кој го заслужувате!

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија и кесичка, соодветна и за подарок.

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.


Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

НОВО: Шармантна марама со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, боја тегет со Crystal Clear Golden Edge кристали - специјално дизајнирана за модерни дами со префинет вкус! Ограничено издание!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook