Измината понуда: Огрлица со масивен 4cm x 3cm SWAROVSKI ELEMENTS кристален КРСТ, боја Crystal Clear за само 1.900 ден. Бесплатна испорака!

ден.1900

Вредност
ден.7800
Попуст
76%
Заштеда
ден.5900
Огрлица со масивен 4cm x 3cm SWAROVSKI ELEMENTS кристален КРСТ, боја Crystal Clear за само 1.900 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит:

  Сребрен привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на КРСТ, боја Crystal Clear, димензии: 40mm x 30mm (кристал), 47mm (со сребрениот дел)

  Добивате и бесплатно метална сајла обложена со родиум за поголема трајност и сјај, димензии 40cm


  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Изберете го овој накит со симболот на христијанството како пристоен и ексклузивен подарок за некоја драга личност!

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и доколку залихите се распродадат понудата ќе биде прекината пред истекот на назначеното време.

  - За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Огрлица со масивен 4cm x 3cm SWAROVSKI ELEMENTS кристален КРСТ, боја Crystal Clear за само 1.900 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook