Измината понуда: Модерни и симпатични сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Mini Pear, боја Aurora Borealis за само 990 ден. Бесплатна испорака!

ден.990

Вредност
ден.1490
Попуст
34%
Заштеда
ден.500
Модерни и симпатични сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Mini Pear, боја Aurora Borealis за само 990 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивни сребрени обетки MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло, модел Mini Pear, боја Aurora Borealis димензии: 9mm x 11mm (кристал), 28mm дожина со сребрениот дел

  - Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристали

  - Со производот добивате сертификат за автентичност.

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 30 60 044.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот
codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0"

classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000">pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />

.

Форум (1)

Yes, really. All above told the truth. We can communicate on this theme.

---

skidrow crack, windows xp sp 3 wga crack latest and [url=http://meggameistersu.tk/reshebnik-po-russkoj-literature-5-klass-isaeva.html]http://meggameistersu.tk/reshebnik-po-russkoj-literature-5-klass-isaeva.html[/url][url=http://scannerwindowsylu.gq/installing-tweeters-in-rsx.html]http://scannerwindowsylu.gq/installing-tweeters-in-rsx.html[/url][url=http://programrealtyd3s.ga/code-128-barcode-generator-free-software.html]http://programrealtyd3s.ga/code-128-barcode-generator-free-software.html[/url][url=http://herpremiumykw.ga/programmu-telefonnaya-kniga.html]http://herpremiumykw.ga/programmu-telefonnaya-kniga.html[/url]


- , 930 days ago

Податоци за трговецот

Модерни и симпатични сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Mini Pear, боја Aurora Borealis за само 990 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook