Измината понуда: Огрлица од најромантичниот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS модел Miss U боја Silver Night за само 1250 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

ден.1250

Вредност
ден.1960
Попуст
36%
Заштеда
ден.710
Огрлица од најромантичниот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS модел Miss U боја Silver Night за само 1250 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивен накитMADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло:

  1. Привезок за ланче, модел Miss U, боја Silver Night димензии: 17mm x 17mm (кристал), 24mm (со сребрениот дел)

  2. Бесплатна челична родирана сајла, димензии 40cm

  - Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристали

  - Со производот добивате цертификат за автентичност.

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.


  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени - кога залихите ќе се потрошат понудата се прекинува, што може да биде порано од означеното време. Доколку ви се допаѓа, нарачајте веднаш!

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот
.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Огрлица од најромантичниот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS модел Miss U боја Silver Night за само 1250 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook