Измината понуда: Машка белегзија изработена од медицински челик од Италијанскиот бренд Paulo Chesare за само 1860 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

ден.1860

Вредност
ден.3000
Попуст
38%
Заштеда
ден.1140
Машка белегзија изработена од медицински челик од Италијанскиот бренд Paulo Chesare за само 1860 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивна челична белегзија од познатиот италијански бренд aulo Chesare.

  Димензии на белегзијата:
  - должина: 22cm;
  - ширина: 9mm;

  Материјал: медицински челик.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во луксузна, брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Paulo Chesare производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Машка белегзија изработена од медицински челик од Италијанскиот бренд Paulo Chesare за само 1860 ден. Многу ограничени количини! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook