Измината понуда: CRAZY SALE! Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Polygondrop боја Aurora Borealis за само 1980 ден. БЕСПЛАТНА сребрена сајла. Бесплатна испорака!

ден.1980

Вредност
ден.4090
Попуст
52%
Заштеда
ден.2110
CRAZY SALE! Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Polygondrop боја Aurora Borealis за само 1980 ден. БЕСПЛАТНА сребрена сајла. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате комплет ексклузивен накит MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло кој се состои од

  1. Обетки изработени од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали
  - вкупна должина на обетката: 38 mm (со сребрениот дел)
  - димензии на кристалот: 18mm x 10mm
  - модел Polygon Drop
  - боја Crystal Clear со Aurora Boreali ефект

  2. Привезок изработени од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали
  - вкупна должина на привезокот: 28mm (со сребрениот дел)
  - димензии на кристалот: 18mm x 10mm
  - модел Teardrop Chrystal
  - боја Crystal Clear со Aurora Boreali ефект

  Бесплатно добивате и СРЕБРЕНА сајла со должина: 45cm


  - Добивате сертификат за автентичност на кристалите

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што залужувате!

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 30 60 044.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

CRAZY SALE! Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Polygondrop боја Aurora Borealis за само 1980 ден. БЕСПЛАТНА сребрена сајла. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook