Измината понуда: Урбани и модерни сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Pure Leaf, боја Aurora Borealis за само 1040 ден. Бесплатна испорака!

ден.1040

Вредност
ден.1990
Попуст
48%
Заштеда
ден.950
Урбани и модерни сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Pure Leaf, боја Aurora Borealis за само 1040 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате единствени и неповторливи сребрени обетки со MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло модел:

  - Сребрени обетки, модел Pure Leaf, боја Aurora Borealis, димензии: 10mm x 13mm (кристал), 30mm (со сребрениот дел)

  Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристали, челик

  - Производот е спакуван во луксузна, брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гламурозен, впечатлив и луксузен! Совршено стилизиран за модерната девојка и жена

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.


  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) избран модел (модел 1 или модел 2)
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!3D приказ на кристалот.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Урбани и модерни сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Pure Leaf, боја Aurora Borealis за само 1040 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook