Измината понуда: Сребрен сет со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Crystal Clear за само 1330 ден. Бесплатна испорака!

ден.1330

Вредност
ден.3180
Попуст
58%
Заштеда
ден.1850
Сребрен сет со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Crystal Clear за само 1330 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивен комплет накит MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло кој се состои од:

  1. Сребрени обетки, модел Raindrop, боја Crystal Clear, димензии: 14mm x 9mm (кристал), 30mm (со сребрениот дел)

  2. Привезок за ланче, модел Raindrop, боја Crystal Clear, димензии: 14mm x 9mm (кристал), 26mm (со сребрениот дел)

  Добивате бесплатно и метална сајла, обложена со родиум за трајност и зголемен сјај, димензии 40cm

  Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристали, челик

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гламурозен, впечатлив и луксузен! Совршено стилизиран за модерната девојка и жена

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Сребрен сет со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Crystal Clear за само 1330 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook