Измината понуда: Сребрени обетки од најновата колекција пролет/лето 2015 на SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Crystal Clear за само 1270 ден. Бесплатна испорака!

ден.1270

Вредност
ден.2550
Попуст
50%
Заштеда
ден.1280
Сребрени обетки од најновата колекција пролет/лето 2015 на SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Crystal Clear за само 1270 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивни сребрени обетки со MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло модел:

  - Сребрени обетки, модел Raindrop, боја Crystal Clear, димензии: 14mm x 9mm (кристал), 30mm (со сребрениот дел)


  Добивате бесплатно и метална сајла, обложена со родиум за трајност и зголемен сјај, димензии 40cm

  Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристали, челик

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гламурозен, впечатлив и луксузен! Совршено стилизиран за модерната девојка и жена

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.


  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Сребрени обетки од најновата колекција пролет/лето 2015 на SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Crystal Clear за само 1270 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook