Измината понуда: Блескави и впечатливи прстени со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за само 1440 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

ден.1440

Вредност
ден.2200
Попуст
35%
Заштеда
ден.760
Блескави и впечатливи прстени со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за само 1440 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен прстен MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS.

  Опис на производот:

  Модел: XSILION Chaton
  Боја на кристал: Bermuda Blue
  Димензии на кристалот: 8mm

  Достапни величини на прстенот:
  - Величина 1: дијаметар 16mm; периметар: 51mm
  - Величина 2: дијаметар 18mm; периметар: 56mm

  Материјал: родиран челик, SWAROVSKI ELEMENTS кристал

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

  Почестете се ексклузивен и модерен подарок на попуст, кој сите ќе го забележат!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83 или 076 47 47 49.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Блескави и впечатливи прстени со SWAROVSKI ELEMENTS кристали за само 1440 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook