Измината понуда: Shamballa ЗЕН белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS и хематит за само 1710 ден. Накитот на холивудските ѕвезди! Бесплатна испорака!

ден.1710

Вредност
ден.2820
Попуст
39%
Заштеда
ден.1110
Shamballa ЗЕН белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS и хематит за само 1710 ден. Накитот на холивудските ѕвезди! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит:

  - Белегзија „Shаmballa“ ЗЕН MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS и полу скапоцен камен хематит. Димензијата се прилагодува на било која димензија на раката.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

  Shamballa белегзијата е ЗЕН симбол за хармонија и единство на телото, умот и духот, давајќи ви посебно убаво чувство додека ја носите.

  Ова автентично парче накит стана вистински холовудски хит и го носат популарните Џенифер Анистон, Парис Хилтон, Џеј Зи и многу други!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Шамбала белегзијата потекнува од Тибет каде будистите кои верувале во митското кралство Шамбала ја изработувале од плетен конец и полускапоцени камења во различни бои, како симбол на пресветленост, мир и перфекција.Се верува дека секоја боја и камен има посебно значење. Хематитот, како полу скапоцен камен, го претставува каменот на мудроста. Ја подобрува меморијата, поттикнува креативно размислување и ги ослободува мислите кои не ограничуваат. Привлекува мир, среќа и хармонија во врската.Белата боја е поврзана со спиритуалноста и е симбол на чистост, перфекција и невиност. Го претставува новиот почеток и ја поттикнува благосостојбата, физичка и ментална.Од Тибет преку Париз, Њу Јорк и Холивуд, денес шамбала белегзијата е моден додаток кој, покрај спиритуалноста и филозофијата, ја изразува и индивидуалноста.Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!СЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ


Swarovski Elements Certificate Bushi Silver

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Shamballa ЗЕН белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS и хематит за само 1710 ден. Накитот на холивудските ѕвезди! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook