Измината понуда: Shamballa ЗЕН белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS и хематит за само 1710 ден. Накитот на холивудските ѕвезди! Бесплатна испорака!

ден.1710

Вредност
ден.2820
Попуст
39%
Заштеда
ден.1110
Shamballa ЗЕН белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS и хематит за само 1710 ден. Накитот на холивудските ѕвезди! Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит:

  - Белегзија „Shаmballa“ ЗЕН MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS и полу скапоцен камен хематит. Димензијата се прилагодува на било која димензија на раката.

  - Производот е спакуван во елегантна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок, заедно со цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

  Shamballa белегзијата е ЗЕН симбол за хармонија и единство на телото, умот и духот, давајќи ви посебно убаво чувство додека ја носите.

  Ова автентично парче накит стана вистински холовудски хит и го носат популарните Џенифер Анистон, Парис Хилтон, Џеј Зи и многу други!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и доколку залихите се распродадат понудата ќе биде прекината пред истекот на назначеното време.

  - За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Шамбала белегзијата потекнува од Тибет каде будистите кои верувале во митското кралство Шамбала ја изработувале од плетен конец и полускапоцени камења во различни бои, како симбол на пресветленост, мир и перфекција.Се верува дека секоја боја и камен има посебно значење. Хематитот, како полу скапоцен камен, го претставува каменот на мудроста. Ја подобрува меморијата, поттикнува креативно размислување и ги ослободува мислите кои не ограничуваат. Привлекува мир, среќа и хармонија во врската.Белата боја е поврзана со спиритуалноста и е симбол на чистост, перфекција и невиност. Го претставува новиот почеток и ја поттикнува благосостојбата, физичка и ментална.Од Тибет преку Париз, Њу Јорк и Холивуд, денес шамбала белегзијата е моден додаток кој, покрај спиритуалноста и филозофијата, ја изразува и индивидуалноста.Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (59)

wh0cd727443 [url=http://antabuse.us.org/]Antabuse[/url]


- , 168 days ago

wh0cd379754 [url=http://cialis20mg24.us.org/]cialis online from canada[/url] [url=http://celebrex247.us.org/]celebrex[/url]


- , 168 days ago

wh0cd349149 [url=http://albendazole247.us.org/]albendazole[/url]


- , 168 days ago

wh0cd456758 [url=http://buybentyl.com/]Bentyl[/url] [url=http://tamoxifen.us.org/]nolvadex[/url] [url=http://celebrex2017.us.com/]generic celebrex[/url]


- , 168 days ago

a cash advance loans look [url=http://cashadvancenpz.com]cash advance loans[/url]
a buy cialis online either http://cialisnpz.com about
e buy levitra online however [url=http://levitranpz.com]cheap levitra[/url]


- , 168 days ago

wh0cd825946 [url=http://celebrex2015.top/]celebrex drug[/url] [url=http://tamoxifen1.top/]tamoxifen citrate for men[/url] [url=http://sildalis-2015.top/]buy sildalis[/url] [url=http://azithromycin5.top/]order azithromycin online[/url] [url=http://albuterol4.top/]albuterol[/url] [url=http://avodart0.top/]avodart[/url] [url=http://buyinderal2017.gdn/]inderal[/url]


- , 168 days ago

wh0cd413713 [url=http://buysynthroid2013.gdn/]where to buy synthroid online[/url] [url=http://buyseroquel2.gdn/]seroquel[/url] [url=http://rimonabant2014.top/]generic rimonabant[/url] [url=http://buyclindamycin-4.gdn/]clindamycin generic[/url]


- , 168 days ago

wh0cd293670 [url=http://abilify24.us.org/]abilify[/url] [url=http://hydrochlorothiazide24.us.org/]hydrochlorothiazide[/url]


- , 168 days ago

wh0cd631161 [url=http://atarax2013.gdn/]atarax[/url] [url=http://buylevitra-4.top/]home[/url] [url=http://buyatarax16.top/]homepage here[/url] [url=http://buypropecia-6.gdn/]buy propecia[/url] [url=http://tadalafil1.top/]tadalafil without prescription[/url] [url=http://buyampicillin25.top/]buy ampicillin[/url] [url=http://buywellbutrin911.top/]wellbutrin generics[/url]


- , 168 days ago

wh0cd392188 [url=http://buyaugmentin0.top/]augmentin[/url] [url=http://tadalafil11.top/]tadalafil[/url] [url=http://buyyasmin11.top/]yasmin contraceptive pill[/url] [url=http://buyrobaxin7.top/]robaxin[/url] [url=http://cipro2017.gdn/]cipro[/url] [url=http://buypropecia-0.top/]click[/url] [url=http://ampicillin5.gdn/]ampicillin[/url]


- , 168 days ago

wh0cd924493 [url=http://buypropecia24.us.org/]buy propecia[/url] [url=http://viagra24.us.org/]viagra[/url] [url=http://paxil24.us.org/]Cheapest Paxil[/url]


- , 168 days ago

s cash advance daughter http://cashadvancenpz.com wife
m cheap levitra fast [url=http://levitranpz.com]generic levitra[/url]
l order cialis possible [url=http://cialisnpz.com]order cialis[/url]


- , 168 days ago

wh0cd434114 [url=http://albendazole.us.com/]albendazole[/url] [url=http://amoxil247.us.com/]buy amoxil[/url]


- , 168 days ago

wh0cd523556 [url=http://azithromycin247.us.org/]zithromycin[/url]


- , 168 days ago

wh0cd457872 [url=http://buymethotrexate75.gdn/]buy methotrexate online[/url] [url=http://buyalbendazole911.top/]albenza generic[/url] [url=http://buytrazodone4.top/]buy trazodone online[/url] [url=http://buyavodart20.top/]generic avodart 0.5 mg[/url]


- , 168 days ago

wh0cd468078 [url=http://buycialis247.us.org/]cialis online[/url]


- , 168 days ago

g zithromax safe [url=http://zithromaxnpz.com]zithromax price[/url]


- , 168 days ago

wh0cd836163 [url=http://allopurinolonline.us.com/]allopurinol online[/url] [url=http://sexkuren.com/]levitra[/url] [url=http://yasmin247.us.com/]Yasmin Online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd348032 [url=http://hydrochlorothiazide24.us.org/]hydrochlorothiazide[/url]


- , 168 days ago

wh0cd565478 [url=http://acyclovir247.us.org/]Acyclovir Lowest Price[/url] [url=http://cialiscost24.us.org/]cialis cost[/url]


- , 168 days ago

r cialis deep [url=http://cialisnpz.com]buy cialis online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd978853 [url=http://aripiprazole.us.com/]aripiprazole[/url] [url=http://viagracoupons.us.com/]Viagra Coupons[/url]


- , 168 days ago

wh0cd685521 [url=http://metformin0.top/]metformin[/url] [url=http://buynolvadex247.gdn/]nolvadex[/url] [url=http://ampicillin2011.top/]ampicillin[/url] [url=http://buyyasmin-3.gdn/]yasmin oral contraceptive[/url]


- , 168 days ago

wh0cd512232 [url=http://prednisolone247.us.org/]Prednisolone By Mail[/url]


- , 168 days ago

wh0cd880306 [url=http://albendazole2017.us.com/]generic albendazole[/url] [url=http://cialiscost2017.com/]cialis tablets[/url]


- , 168 days ago

z levitra coupon need http://levitranpz.com fixed
x cialis online hot [url=http://cialisnpz.com]order cialis[/url]
y cash advance usa put http://cashadvancenpz.com hopes


- , 168 days ago

wh0cd577916 [url=http://furosemide247.us.org/]furosemide pharmacy[/url] [url=http://cephalexin24h.us.org/]cephalexin 250 mg[/url] [url=http://cialisgeneric24.us.org/]buy cialis generic online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd522438 [url=http://amitriptyline24.us.org/]Buy Amitriptyline[/url] [url=http://toradol24.us.org/]Cheapest Toradol[/url] [url=http://lasix247.us.org/]Lasix[/url]


- , 168 days ago

wh0cd469195 [url=http://advair-2015.gdn/]advair[/url] [url=http://eurax2017.top/]eurax without prescription[/url] [url=http://tamoxifen1.top/]tamoxifen[/url] [url=http://buylevaquin4.gdn/]buy levaquin[/url] [url=http://abilify9.gdn/]abilify[/url] [url=http://abilify-247.gdn/]abilify[/url] [url=http://synthroid-0.top/]synthroid[/url] [url=http://doxycycline12.top/]doxycycline[/url]


- , 168 days ago

s zithromax z-pak show [url=http://zithromaxnpz.com]buy zithromax online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd488479 [url=http://arimidex2010.gdn/]arimidex[/url] [url=http://buysynthroid2013.gdn/]buy synthroid[/url] [url=http://buyviagrasoft3.top/]viagra soft[/url]


- , 168 days ago

wh0cd1464 [url=http://zofran.us.com/]zofran over the counter[/url] [url=http://benicar.us.org/]benicar[/url]


- , 168 days ago

wh0cd1464 [url=http://buylasix2010.top/]more helpful hints[/url] [url=http://buyviagra2010.top/]viagra[/url] [url=http://levitra-0.top/]levitra[/url] [url=http://buystromectol8.top/]discover more[/url] [url=http://buyprednisone11.gdn/]prednisone[/url] [url=http://buypropranolol-6.top/]propranolol[/url]


- , 168 days ago

v zithromax anybody http://zithromaxnpz.com hard


- , 168 days ago

wh0cd619838 [url=http://acyclovir365.us.com/]valacyclovir[/url] [url=http://celebrexonline.us.com/]buy celebrex online[/url] [url=http://onlineindocin.us.com/]INDOCIN ONLINE[/url] [url=http://buyeurax.com/]generic eurax[/url] [url=http://buy-bentyl.com/]bentyl over the counter[/url]


- , 168 days ago

wh0cd566597 [url=http://zithromax24.us.org/]zithromax[/url] [url=http://buypropecia247.us.org/]propecia[/url]


- , 168 days ago

wh0cd21864 [url=http://cialis247.us.org/]cheep cealis sublingual[/url]


- , 168 days ago

wh0cd576798 [url=http://amitriptyline247.us.org/]Elavil Generic[/url] [url=http://furosemide247.us.org/]furosemide 20 mg[/url]


- , 168 days ago

wh0cd739881 [url=http://sildenafil247.us.org/]buy sildenafil online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd631158 [url=http://yasmin10.top/]yasmin[/url] [url=http://buyazithromycin-8.top/]buy azithromycin[/url] [url=http://buyventolin365.gdn/]cheap ventolin inhalers[/url]


- , 168 days ago

wh0cd620957 [url=http://cialisonline.us.com/]cialis online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd542839 [url=http://avana10.gdn/]buy avana[/url] [url=http://diclofenac-6.gdn/]diclofenac[/url] [url=http://buyrimonabant5.top/]generic rimonabant[/url]


- , 168 days ago

wh0cd674198 [url=http://lipitor24.us.org/]web site[/url] [url=http://arimidex24.us.org/]buy arimidex[/url]


- , 168 days ago

v clomid for sale trying http://clomidnpz.com seems


- , 168 days ago

wh0cd577918 [url=http://indocin11.top/]indocin[/url] [url=http://avodart-1.top/]avodart[/url] [url=http://buylevaquin4.gdn/]buy levaquin[/url] [url=http://crestor2014.gdn/]crestor[/url] [url=http://buyallopurinol100.top/]buy allopurinol[/url] [url=http://buycafergot-0.top/]cafergot generic[/url]


- , 168 days ago

wh0cd989026 [url=http://toradol10mgprice.us.com/]Toradol Online[/url] [url=http://indocin2016.us.com/]Buy Indocin Online[/url] [url=http://zyvox247.club/]zyvox prescriptions[/url] [url=http://nootropil.us.com/]cheap nootropil[/url] [url=http://onlinekamagra.us.com/]online kamagra[/url]


- , 168 days ago

i cialis written [url=http://cialisnpz.com]order cialis[/url]


- , 168 days ago

wh0cd55824 [url=http://buspar4you.us.org/]buy buspar[/url]


- , 168 days ago

wh0cd555270 [url=http://atenolol247.us.com/]atenolol[/url]


- , 168 days ago

wh0cd76224 [url=http://cialiscost.us.org/]Cialis Cost[/url] [url=http://buysildalis.com/]Sildalis[/url] [url=http://proscar.us.org/]proscar online[/url] [url=http://cialisonline24.us.org/]Cialis Online[/url] [url=http://retina24h.us.org/]buying retin-a[/url]


- , 168 days ago

wh0cd1464 [url=http://tadalis24.us.org/]tadalis online[/url] [url=http://methocarbamol.us.com/]Methocarbamol[/url]


- , 168 days ago

wh0cd999243 [url=http://provera24h.us.org/]provera lowest cost[/url] [url=http://buycialis247.us.org/]buy cialis online[/url] [url=http://acyclovir247.us.org/]ACYCLOVIR TABLETS[/url]


- , 168 days ago

wh0cd794243 [url=http://propecia24.us.org/]Propecia[/url] [url=http://suhagra247.us.org/]i found it[/url]


- , 168 days ago

wh0cd32064 [url=http://buyeffexor5.gdn/]effexor[/url] [url=http://kamagra-247.gdn/]kamagra jelly[/url] [url=http://revia100.top/]buy revia online[/url] [url=http://cafergot365.top/]cafergot online[/url]


- , 168 days ago

wh0cd675321 [url=http://clomid247.us.org/]Clomid W/O Prescription[/url]


- , 168 days ago

b clomid for men colour http://clomidnpz.com find


- , 168 days ago

n clomid above http://clomidnpz.com sake
s cheap viagra find http://viagranpz.com call
r buy cialis online world [url=http://cialisnpz.com]cialis[/url]


- , 168 days ago

wh0cd565479 [url=http://buytamoxifen.us.com/]purchase tamoxifen[/url] [url=http://eurax.us.com/]eurax online[/url] [url=http://provera365.us.com/]provera visa[/url]


- , 168 days ago

wh0cd21864 [url=http://ampicillinonline.us.com/]ampicillin on line cheap quick shipment[/url] [url=http://flagyl2016.us.com/]flagyl[/url] [url=http://inderal2017.us.com/]inderal with no rx[/url]


- , 168 days ago

Податоци за трговецот

Shamballa ЗЕН белегзија со SWAROVSKI ELEMENTS и хематит за само 1710 ден. Накитот на холивудските ѕвезди! Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook