Измината понуда: Модерна огрлица од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop, боја Crystal Clear за само 770 ден. Бесплатна испорака.

ден.770

Вредност
ден.1650
Попуст
53%
Заштеда
ден.880
Модерна огрлица од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop, боја Crystal Clear за само 770 ден. Бесплатна испорака.

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивна огрлица MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло.

  Опис на производот:

  - Модел: Teardrop

  - Боја на кристал: Crystal Clear

  - Димензии на привезокот: 16mm x 9mm, односно 20mm со сребрената апликација

  - Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристал

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  - Бесплатно добивате и метално ланче со 40cm должина.

  - Добивате цертификат за автентичност.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!



Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.







За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83!




Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!




3D приказ на кристалот




codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0"

classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000">



pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Модерна огрлица од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop, боја Crystal Clear за само 770 ден. Бесплатна испорака.

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook