Измината понуда: Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Golden Shadow за само 1980 ден. БЕСПЛАТНА сребрена сајла. Бесплатна Испорака!

ден.1980

Вредност
ден.3810
Попуст
48%
Заштеда
ден.1830
Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Golden Shadow за само 1980 ден. БЕСПЛАТНА сребрена сајла. Бесплатна Испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате комплет ексклузивен накит MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS со австриско потекло кој се состои од

  1. Обетки изработени од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали
  - димензии: вкупна должина 32mm, 16mm x 9mm (димензии на кристал)
  - модел Teardrop Chrystal
  - боја Golden Shadow

  2. Привезок изработени од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали
  - димензии 16mm x 9mm (димензии на кристал, 22mm (со сребрениот дел)
  - модел Teardrop Chrystal
  - боја Golden Shadow

  Бесплатно добивате и СРЕБРЕНА сајла со должина: 45 cm


  - Добивате цертификат за автентичност на кристалите

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 ии 02 30 60 044!
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!3D приказ на кристалот
codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0"

classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000">pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />

СЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ


Swarovski Elements Certificate Bushi Silver

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Golden Shadow за само 1980 ден. БЕСПЛАТНА сребрена сајла. Бесплатна Испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook