Измината понуда: Екстравагантни обетки од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Silver Shade само 1290 ден. Бесплатна испорака!

ден.1290

Вредност
ден.2580
Попуст
50%
Заштеда
ден.1290
Екстравагантни обетки од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Silver Shade само 1290 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со овој купон добивате ексклузивен накит MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTSсо австриско потекло.

  Опис на производот:

  - Модел: Teardrop

  - Боја на кристал: Silver Shade

  - Димензии: 16mm x 9mm (димензија на кристал), 34mm - вкупна должина со сребрениот дел

  - Материјал: сребро, SWAROVSKI ELEMENTS кристал

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!3D приказ на кристалот.

Форум (47)

payday 2 web series

cash advance online


- , 745 days ago

define testy

crimefest 2015 payday 2


- , 745 days ago

how to install payday 2 mods

payday


- , 745 days ago

steam sale prices

advance loans


- , 745 days ago

[url=http://100mgcheapest-price-viagra.com/]100mgcheapest-price-viagra.com.ankor[/url] tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/


- , 745 days ago

[url=http://100mgcheapest-price-viagra.com/]100mgcheapest-price-viagra.com.ankor[/url] tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/


- , 745 days ago

[url=http://100mgcheapest-price-viagra.com/]100mgcheapest-price-viagra.com.ankor[/url] tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/


- , 745 days ago

[url=http://100mgcheapest-price-viagra.com/]100mgcheapest-price-viagra.com.ankor[/url] tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/


- , 745 days ago

payday 2

steam payday 2


- , 745 days ago

payday 2 trailer

overkillsoftware


- , 745 days ago

payday dallas

payday 2 crash on join


- , 745 days ago

d viagra casera watch [url=http://isildenafil.com]viagra by mail[/url]
z free levitra sample pack least http://ivardenafil.com fellow


- , 745 days ago

f how long does levitra take to work object http://ivardenafil.com past
r government funded viagra 'em [url=http://isildenafil.com]turkish viagra[/url]


- , 745 days ago

q cialis buy on line conduct [url=http://itadalafil.com]generic cialis cheap[/url]
t sildenafil vs viagra am [url=http://isildenafil.com]how long does viagra work[/url]


- , 745 days ago

c levitra copay assistance broken http://phlevitra.com red
x generic cialis hot http://genericcialisph.com take


- , 745 days ago

a generic levitra four [url=http://phlevitra.com]generic levitra[/url]


- , 745 days ago

d generic cialis added http://genericcialisph.com pray
y payday loans no credit check returned [url=http://fstpaydayloan.com]online payday loan[/url]


- , 745 days ago

t payday loan pounds http://fstpaydayloan.com walk
h levitra oh http://phlevitra.com immediately


- , 745 days ago

john wick free online

r/payday2


- , 744 days ago

pay day

nvidia jobs


- , 744 days ago

g cialis online father's http://genericcialisph.com delight


- , 744 days ago

v levitra colour http://phlevitra.com to-morrow
c buy viagra online immediately [url=http://pharmsildenafil.com]viagra online[/url]


- , 744 days ago

l buy viagra online makes http://pharmsildenafil.com among
t cialis online weeks http://genericcialisph.com cannot


- , 744 days ago

k best payday loans hardly [url=http://fstpaydayloan.com]payday loans[/url]


- , 744 days ago

n levitra ill http://phlevitra.com fast
x buy viagra top [url=http://pharmsildenafil.com]cheapest viagra[/url]


- , 744 days ago

f cheap cialis fall [url=http://genericcialisph.com]cialis[/url]
k cheap viagra strange [url=http://pharmsildenafil.com]cheap viagra[/url]


- , 744 days ago

payday 2 weapons

american racing 2 unblocked


- , 744 days ago

wh0cd227984 [url=http://buyfurosemide50.top/]furosemide[/url] [url=http://buydoxycycline8.top/]doxycycline[/url] [url=http://buybaclofen2015.top/]baclofen price[/url]


- , 744 days ago

bonnie simulator

payday 2 scarface


- , 744 days ago

Недавний, современный сервис сообразно оказанию услуг электронной регистрации юридических лиц, ИП,
а также же внесение изменений в всякий точке России


[url=http://reg-online.com]документы для регистрации ооо онлайн бесплатно
[/url]
[url=https://reg-online.com/price.pdf]документы для регистрации ооо онлайн бесплатно
[/url]
[url=https://reg-online.com]заявление на регистрацию ооо онлайн
[/url]
[url=https://reg-online.com]регистрация ооо уставной капитал
[/url]
[url=https://reg-online.com]онлайн регистрация ооо самостоятельно
[/url]
[url=https://reg-online.com]регистрация ооо уставной капитал
[/url]
[url=https://reg-online.com]регистрация ип ооо онлайн
[/url]
[url=https://reg-online.com]онлайн регистрация ооо в налоговой
[/url]


[url=https://reg-online.com]внести изменения в фирму
[/url]
[url=https://reg-online.com]ликвидация
[/url]
[url=https://reg-online.com]внести изменения в устав
[/url]
[url=https://reg-online.com]быстрая регистрация ооо
[/url]
[url=https://reg-online.com]регистрация ооо без визита
[/url]
[url=https://reg-online.com]внесение изменений
[/url]


- , 744 days ago

wh0cd892764 [url=http://eurax.directory/]eurax[/url] [url=http://cymbalta.shopping/]cymbalta[/url] [url=http://kamagra.credit/]kamagra jelly[/url] [url=http://acyclovir.sucks/]acyclovir[/url] [url=http://lisinopril.schule/]lisinopril[/url] [url=http://azithromycin.desi/]azithromycin[/url] [url=http://stromectol.fund/]resources[/url]


- , 744 days ago

wh0cd229104 [url=http://buy-cafergot.com/]Cheap Cafergot[/url] [url=http://hyzaar.us.com/]hyzaar by mail order[/url]


- , 744 days ago

wh0cd554155 [url=http://revianorx.us.com/]revia cost[/url]


- , 744 days ago

wh0cd207588 [url=http://propecia1mg.us.com/]propecia 1mg[/url] [url=http://augmentinantibiotic.us.com/]generic augmentin[/url]


- , 744 days ago

wh0cd10544 [url=http://buyproscar9.gdn/]buy proscar[/url] [url=http://propecia4.top/]propecia[/url] [url=http://proscar250.top/]proscar[/url] [url=http://buyvpxl2015.top/]generic vpxl[/url] [url=http://prednisone6.us/]prednisone for sale 5mg[/url] [url=http://baclofen6.top/]baclofen[/url]


- , 744 days ago

wh0cd282344 [url=http://wellbutrinonline.us.com/]wellbutrin by mail[/url] [url=http://eurax.us.org/]buy eurax online[/url]


- , 744 days ago

k buy viagra presently [url=http://pharmsildenafil.com]buy viagra[/url]


- , 744 days ago

y online payday loan themselves http://fstpaydayloan.com close
g what is the generic for levitra bed [url=http://phlevitra.com]generic levitra[/url]


- , 744 days ago

wh0cd283464 [url=http://viagraforsale.us.com/]Viagra For Sale[/url] [url=http://cymbalta.us.org/]cheapest cymbalta[/url] [url=http://flagyl365.us.com/]helpful resources[/url]


- , 744 days ago

wh0cd608515 [url=http://strattera-2016.top/]cheap strattera[/url] [url=http://buyadvair250.gdn/]advair[/url] [url=http://buyeffexor2010.top/]effexor[/url] [url=http://indocin-5.top/]indocin[/url] [url=http://tamoxifen100.top/]tamoxifen[/url] [url=http://eurax247.top/]eurax[/url] [url=http://nexium2017.top/]buy nexium[/url]


- , 744 days ago

wh0cd261953 [url=http://bentylotc.us.com/]bentyl otc[/url] [url=http://buspar4you.us.com/]how much does buspar cost[/url]


- , 744 days ago

wh0cd336704 [url=http://levaquin500mg.us.com/]levaquin 500mg[/url] [url=http://buspar4you.us.org/]buspirone 10 mg[/url]


- , 744 days ago

wh0cd391064 [url=http://flagyl365.us.com/]flagyl[/url]


- , 744 days ago

i cheap viagra myself http://pharmsildenafil.com boy


- , 744 days ago

wh0cd337829 [url=http://hydrochlorothiazide2017.top/]hydrochlorothiazide[/url] [url=http://buyarimidex5.us/]arimidex[/url] [url=http://strattera-2015.top/]strattera[/url] [url=http://buycialis9.top/]cialis without a prescription[/url] [url=http://abilify2014.us/]abilify[/url]


- , 744 days ago

wh0cd662875 [url=http://buycephalexin2013.gdn/]cephalexin[/url] [url=http://elimite-8.gdn/]permethrin cream for sale[/url] [url=http://buycialis6.top/]cipla cialis[/url] [url=http://ampicillin2013.top/]ampicillin[/url] [url=http://cephalexin10.top/]our site[/url] [url=http://buycelexa25.top/]read more here[/url]


- , 744 days ago

t cialis online otherwise [url=http://genericcialisph.com]cialis coupon[/url]


- , 744 days ago

Податоци за трговецот

Екстравагантни обетки од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Silver Shade само 1290 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook