Измината понуда: Елегантен и неодолив сет од сребро со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Triangle Mini боја Aurora Borealis за само 1490 ден. Бесплатна испорака.

ден.1490

Вредност
ден.3540
Попуст
58%
Заштеда
ден.2050
Елегантен и неодолив сет од сребро со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Triangle Mini боја Aurora Borealis за само 1490 ден. Бесплатна испорака.

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен сребрен накит од SWAROVSKI ELEMENTS кој се состои од:

  1. Сребрени обетки, модел Triangle Mini,боја Aurora Borealis, димензии 12mm x 11mm (димензија на кристал), 27mm - вкупна должина со сребрениот дел.

  2. Сребрен Swarovski Elements привезок за ланче, модел Triangle Mini,боја Aurora Borealis, димензии 12mm x 11mm - вкупна должина со сребрениот дел 18mm.

  Добивате и бесплатна метална сајла должина 40cm

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси производ со високо квалитетен производ!

  Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 30 60 044.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (7)

wh0cd64904 [url=http://sildenafilforyou.us.com/]Sildenafil Price[/url] [url=http://suprax.us.com/]buy suprax[/url]


- , 181 days ago

wh0cd174748 [url=http://zithromax24.us.org/]order zithromax[/url] [url=http://retina247.us.org/]tretinoin[/url] [url=http://cheapviagra247.us.org/]cheap viagra[/url]


- , 181 days ago

wh0cd162306 [url=http://levaquin-365.gdn/]levaquin[/url] [url=http://buybentyl2015.gdn/]bentyl[/url] [url=http://buyneurontin-7.gdn/]buy neurontin[/url] [url=http://buyseroquel2.gdn/]generic seroquel xr[/url] [url=http://acyclovir2014.gdn/]acyclovir[/url]


- , 181 days ago

wh0cd173624 [url=http://buytenormin9.top/]buy tenormin[/url] [url=http://buyviagra9.top/]viagra online australia[/url] [url=http://buymotilium25.top/]motilium[/url] [url=http://furosemide-0.top/]furosemide 20 mg tablet[/url]


- , 181 days ago

wh0cd216666 [url=http://clomid365.us.com/]cheap clomid[/url] [url=http://hyzaar.us.com/]hyzaar[/url] [url=http://elocongeneric.us.com/]Elocon Generic[/url]


- , 181 days ago

wh0cd283468 [url=http://fluoxetine24.us.org/]Fluoxetine[/url] [url=http://celexa24.us.org/]order celexa online[/url] [url=http://clindamycin24.us.org/]clindamycin lowest prices[/url]


- , 181 days ago

wh0cd271026 [url=http://viagraprice247.us.org/]viagra price comparison[/url]


- , 181 days ago

Податоци за трговецот

Елегантен и неодолив сет од сребро со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Triangle Mini боја Aurora Borealis за само 1490 ден. Бесплатна испорака.

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook