Измината понуда: Екстравагантен сет од сребро и впечатливи Swarovski Elements кристали модел Triangle боја Black Diamond за само 2180 ден.

ден.2180

Вредност
ден.3820
Попуст
43%
Заштеда
ден.1640
Екстравагантен сет од сребро и впечатливи Swarovski Elements кристали модел Triangle боја Black Diamond за само 2180 ден.

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен сребрен накит од SWAROVSKI ELEMENTS кој се состои од:

  1. Сребрени обетки, модел Triangle,боја Black Diamond, димензии 16mm x 11,58mm (димензија на кристал), 33mm - вкупна должина со сребрениот дел

  2. Сребрен Swarovski Elements привезок за ланче, модел Triangle,боја Black Diamond, димензии 16mm x 11,5mm - вкупна должина со сребрениот дел 22mm

  Добивате и бесплатна метална сајла обложена со родиум, должина 40cm

  - Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

  Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси производ со високо квалитетен производ!

  Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Екстравагантен сет од сребро и впечатливи Swarovski Elements кристали модел Triangle боја Black Diamond за само 2180 ден.

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook