Измината понуда: Атрактивен, неодолив, секси! Најмажествениот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS, модел Wolf Tooth, боја Crystal Satin за само 1290 ден.!

ден.1290

Вредност
ден.2310
Попуст
44%
Заштеда
ден.1020
Атрактивен, неодолив, секси! Најмажествениот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS, модел Wolf Tooth, боја Crystal Satin за само 1290 ден.! Атрактивен, неодолив, секси! Најмажествениот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS, модел Wolf Tooth, боја Crystal Satin за само 1290 ден.!

Што добивате

 • Со овој купон добивате eксклузивен накит:

  1. Кристален привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS модел Wolf Tooth, боја на кристал Crystal Satin, димензии 30 mm x 13 mm (димензија на кристал).

  2. Бесплатна кожна врвка, димензии 65cm

  - Производот е спакуван во луксузна брендирана кутија за накит, соодветна и за подарок заедно со сертификат за автентичност на кристалот.

  Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси со високо квалитетен производ!

  Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!
За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
3D приказ на кристалот.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Атрактивен, неодолив, секси! Најмажествениот кристал на SWAROVSKI ELEMENTS, модел Wolf Tooth, боја Crystal Satin за само 1290 ден.!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook