Измината понуда: Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака!

ден.2290

Вредност
ден.2995
Попуст
24%
Заштеда
ден.705
Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака! Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со купување на овој купон добивате гифт-сет со три Victoria's Secret производи од колекцијата Very Sexy:

  1. Love Spell Lotion parfumee 75 ml

  2.Love Spell Brume parfumee 7 ml

  3.Love Spell Brume parfumee75ml

  Израдувајте некоја драга женска личност со овој сензуален и романтичен подарок од брендот кој подеднакво го сакаат и жените и мажите!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Израдувајте некоја драга женска личност со овој сензуален и романтичен подарок од брендот кој подеднакво го сакаат и жените и мажите!За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 30 60 044.

.

Форум (2)

Сообщество кастингов приглашает на сотрудничество.
Требуются Девушки и парни для съемок.
Если вы проходите кастинг мы предоставим вам все необходимое для сотрудничества в зарубежных компаниях
Более Подробную информацию вы узнаете на нашем сайте
http://bit.do/d8YWs

[URL=http://piccash.net/46253/794588/][IMG]http://piccash.net/allimage/2017/11-7/img_thumb/794588-thumb.jpeg[/IMG][/URL]


- , 150 days ago


Пункт секционирования псс-10, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва, а также многое другое на нашем специализированном сайте: http://sviloguzov.ru/ - Это то, что Вам нужно!


- , 129 days ago

Податоци за трговецот

Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook