Измината понуда: Две шишенца освежувачки и секси Victorias Secret спреј за тело (2x125ml) во избор од четири ароми. Бесплатна испорака!

ден.1270

Вредност
ден.1380
Попуст
8%
Заштеда
ден.110.00
Две шишенца освежувачки и секси Victorias Secret спреј за тело (2x125ml) во избор од четири ароми. Бесплатна испорака! Две шишенца освежувачки и секси Victorias Secret спреј за тело (2x125ml) во избор од четири ароми. Бесплатна испорака! Две шишенца освежувачки и секси Victorias Secret спреј за тело (2x125ml) во избор од четири ароми. Бесплатна испорака! Две шишенца освежувачки и секси Victorias Secret спреј за тело (2x125ml) во избор од четири ароми. Бесплатна испорака!

Што добивате

 • Со купување на овој купон добивате два (2x125ml) Victoria's Secret спрејови за тело по избор од следните достапни ароми:

  1.Love Spell освежувачки спреј за тело 125ml (cherry blossom & peach)

  2. Amber Romance освежувачки спреј за тело 125мл (amber & creme anglaise)


  3. Pure Seduction освежувачки спреј за тело 125мл. (red plum & freesia)

  4. Secret Craving освежувачки спреј за тело 125мл. (black currant & Vanilla obsolute)

  За сензуално освежување на било кој дел од Вашето тело - освежете се со освежувачки секси арома по избор!

  Израдувајте некоја драга женска личност со овој сензуален и романтичен подарок од брендот кој подеднакво го сакаат и жените и мажите!

  Секоја жена е секси ангел кога носи Victoria's Secret!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектираната арома на спрејот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Израдувајте некоја драга женска личност со овој сензуален и романтичен подарок од брендот кој подеднакво го сакаат и жените и мажите!За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Две шишенца освежувачки и секси Victorias Secret спреј за тело (2x125ml) во избор од четири ароми. Бесплатна испорака!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook