Измината понуда: SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и SWAROVSKI ELEMENTS огрлица за само 1190 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

ден.1190

Вредност
ден.1350
Попуст
12%
Заштеда
ден.160.00
SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и SWAROVSKI ELEMENTS огрлица за само 1190 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини! SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и SWAROVSKI ELEMENTS огрлица за само 1190 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини! SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и SWAROVSKI ELEMENTS огрлица за само 1190 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

Што добивате

 • Комплет подарок кој се состои од два производи спакувани во специјално гифт пакување:

  1. Victoria’s Secret парфимиран спреј за тело Amber Romance (125 ml) , amber & creme anglaise

  2. Сребрен привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Silver Ball, димензии: дијаметар 8mm, со метална сајла димензии 40 mm, спакувана во брендирана кутија за накит со вклучен цертификат и гаранција

  *Гратис гифт картичка и пакување

  Израдувајте некоја посебна жена или девојка со најубавиот празничен подарок од двата најомилени женски брендови!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектирана боја на производот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Израдувајте некоја посебна жена или девојка со најубавиот празничен подарок од двата најомилени женски брендови!За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и SWAROVSKI ELEMENTS огрлица за само 1190 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook