Измината понуда: SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и лосион за тело LOVE SPELL и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал за само 1990 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

ден.1990

Вредност
ден.3038
Попуст
34%
Заштеда
ден.1048
SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и лосион за тело LOVE SPELL и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал за само 1990 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

Што добивате

 • Комплет подарок кој се состои од три производи спакувани во специјално гифт пакување:

  1. Victoria’s Secret парфимиран спреј за тело Love Spell (125ml), cherry blossom & peach

  2. Victoria's Secret лозион за тело Love Spell (125ml) cherry blossom & peach

  2. Сребрен привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Teardrop, боја Amethyst, димензии: 16mm x 10mm (кристал), 27mm (со сребрениот дел), со бесплатна метална сајла димензии 40 mm, спакувана во брендирана кутија за накит со вклучен цертификат и гаранција

  *Гратис гифт картичка и пакување

  Израдувајте некоја посебна жена или девојка со најубавиот празничен подарок од двата најомилени женски брендови!

Услови за користење

 • - Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

  - Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

  - По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

  (1) име и презиме
  (2) адреса за достава
  (3) селектираната арома на спрејот
  (4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

  - Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Израдувајте некоја посебна жена или девојка со најубавиот подарок од двата најомилени женски брендови!За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

SPECIAL GIFT: Комбинација од двата омилени жески брендови – Victorias Secret парфимиран спреј и лосион за тело LOVE SPELL и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал за само 1990 ден. Бесплатна испорака! Ограничени количини!

WoW Fashion Brands

(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Скопје

Македонија

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook