Доплата од 550 ден. за сребрено ланче 925 со должина 40cm

550 ден.

Вредност
800 ден.
Попуст
31%
Заштеда
250.00 ден.

Преостанато време :

Зделката е успешна!

Купени се 4

Купи додека има уште!

Доплата од 550 ден. за сребрено ланче 925 со должина 40cm

Што добивате

Со овој купон добивате сребрено ланче со 925 чистота на среброто со должина 40cm и дебелина 0,8mm.

Овој купон можете да го искористите само со останатите наши сетови или огрлици со SWAROVSKI ELEMENTS кристали.

Купонот не важи за купување само на ланче.

Услови за користење

- Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

- Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

- По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

(1) име и презиме
(2) адреса за достава
(3) селектирана боја на производот
(4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

- Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Зошто ви ја препорачуваме оваа WoW зделка

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Доплата од 550 ден. за сребрено ланче 925 со должина 40cm
WoW Fashion Brands
(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook