Доплата од 650 ден. за сребрена сајла 925 со должина 40cm и дебелина 1mm.

650 ден.

Вредност
1030 ден.
Попуст
37%
Заштеда
380 ден.

Преостанато време :

Зделката е успешна!

Купени се 22

Купи додека има уште!

Доплата од 650 ден. за сребрена сајла 925 со должина 40cm и дебелина 1mm.

Што добивате

Со овој купон добивате сребрено ланче со 925 чистота на среброто со должина 40cm и дебелина 1mm.

Овој купон можете да го искористите само со останатите наши сетови или огрлици со SWAROVSKI ELEMENTS кристали.

Купонот не важи за купување само на ланче.

Услови за користење

Доколку сте купиле огрлица или сет од нашата понуда со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, можете да доплатитите за да добиете и сребрено ланче. Покрај сребреното ланче, ќе го добиете и металното ланче кое следува гратис со понудата.

Ве молиме, при праќањето на адресата за испорака да ни посочите дека сте извршилие и доплата за оваа понуда.

Производот го добивате спакуван заедно со претходно купениот сет или огрлица.

Зошто ви ја препорачуваме оваа WoW зделка

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Доплата од 650 ден. за сребрена сајла 925 со должина 40cm и дебелина 1mm.
WoW Fashion Brands
(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook