Модерна и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Galactic, боја Crystal Clear за само 890 ден.!

890 ден.

Вредност
1810 ден.
Попуст
51%
Заштеда
920 ден.

Преостанато време :

Зделката е успешна!

Купени се 3

Купи додека има уште!

Модерна и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Galactic, боја Crystal Clear за само 890 ден.!

Што добивате

Со овој купон добивате eксклузивен накит:

1. Кристален привезок MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS кристал, боја на кристал Crysal Clear, димензии 20 mm x 14 mm (димензија на кристал), 28 mm - вкупна должина со сребрениот дел

2. Бесплатна метална сајла, димензии 40cm

- Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси со високо квалитетен производ!

Гаранција: За секој купен производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

- Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

- Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

- По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

(1) име и презиме
(2) адреса за достава
(3) селектирана боја на производот
(4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

- Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Зошто ви ја препорачуваме оваа WoW зделка

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 30 60 044.

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Модерна и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Galactic, боја Crystal Clear за само 890 ден.!
WoW Fashion Brands
(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook