Екстравагантен сет од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Polygon Drop боја Aurora Borealis за само 2260 ден. Бесплатно сребрено ланче. Бесплатна испорака.

2260 ден.

Вредност
3960 ден.
Попуст
43%
Заштеда
1700 ден.

Преостанато време :

Зделката е успешна!

Купени се 6

Купи додека има уште!

Екстравагантен сет од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Polygon Drop боја Aurora Borealis за само 2260 ден. Бесплатно сребрено ланче. Бесплатна испорака. Екстравагантен сет од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Polygon Drop боја Aurora Borealis за само 2260 ден. Бесплатно сребрено ланче. Бесплатна испорака.

Што добивате

Со овој купон добивате eксклузивен сребрен накит со SWAROVSKI кристали кој се состои од:

1. Сребрени обетки со винт, модел Polygon Drop,боја Aurora Borealis, димензии 12mm x 8mm (димензија на кристал), 35mm - вкупна должина со сребрениот дел

2. Сребрен привезок со сребрено ланче, модел Polygon Drop,боја Aurora Borealis, димензии 12mm x 8mm (димензија на кристал), 20mm - вкупна должина со сребрениот дел


- Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси производ со високо квалитетен производ!

Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

- Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

- Пратките за Скопје ги добивате во рок од 1 ден, пратките во другите градови ги добивате во рок од 2 дена.

- По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

(1) име и презиме
(2) адреса за достава
(3) селектирана боја на производот
(4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

- Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Зошто ви ја препорачуваме оваа WoW зделка

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.

Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

3D приказ на кристалотСЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ
Swarovski Elements Certificate Bushi Silver

.

Форум (15)

Приобрести можно на веб-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com

Хотим предложить нашим клиентам инновационное средство для снижения веса Mangoosteen. При помощи него реально сбросить около 10 килограмм за недели.

Дерево мангкут растет на Филиппинах. Плоды этого растения обладают замечательными свойствами, которые были взяты за основу сиропа Mangoosteen. В банке имеется более 25 плодов данного замечательного растения. Плоды растения мангостан помогают сжечь излишнею липидную ткань. А также положительно влияют на человека в целом. Технология изготовления средства, и специальная упаковка позволяют сохранить все удивительные свойства гарцинии.

Основным действующим веществом сиропа Mangoosteen являются плоды с дерева гарциния, в которых имеется огромное число полезных микроэлементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в огромных дозах содержатся во фрукте, сильно притормаживаются процессы окисления в теле. Окись дифениленкетона признается одним из самых мощных антиоксидантов. В плоде дерева гарциния к тому же имеются разные витамины и микроэлементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.


- , 152 days ago

essay viking homework help dissertation writing company [url=https://essay.us.org]essay[/url]


- , 151 days ago

payday advance loans cash advance same day loans [url=https://cashadvance.us.org]online payday advance[/url]


- , 151 days ago

cash advance cash advance payday advance online [url=https://cashadvance.us.org]payday advance loans[/url]


- , 150 days ago

payday advance online no credit check lenders only payday advance online [url=https://cashadvance.us.org]payday advance online[/url]


- , 150 days ago

guaranteed payday loans payday advance loan payday [url=https://payday.us.com]a payday loan[/url]


- , 150 days ago

[url=http://price-of-levitra-20mg.mobi/]price-of-levitra-20mg.mobi.ankor[/url] buyventolin-online.mobi.ankor http://buylevitrageneric.mobi/


- , 149 days ago

cash advance payday express cash advance loan cash


- , 149 days ago

qryklmif http://tuxrentalonline.com buy viagra uk viagra online egev [url=http://valleyofshadowsanddreams.com/]buy viagra[/url]


- , 147 days ago

compare car insurance compare car insurance quotes michigan auto insurance [url=https://comparecarinsurance.us.com]compare car insurance rates[/url]


- , 147 days ago

classic car insurance quote compare car insurance quotes cheap car insurance quotes [url=https://carinsurance.us.org]car insurance[/url]


- , 147 days ago

payday loan payday loans on line easy approval payday loans [url=https://payday.us.com]a payday loan[/url]


- , 147 days ago

compare car insurance rates costco car insurance quote aarp insurance auto [url=https://carinsurance.us.org]compare auto insurance rates[/url]


- , 146 days ago

Элитные апартаменты в самом сердце Чернигова.
[url=http://www.s-and-s.com.ua/objects/greenhouse/]Купить квартиру в новом доме Чернигова[/url].


- , 146 days ago

get a loan loan cash payday loans online [url=https://loan.us.org]payday loans[/url]


- , 146 days ago

Податоци за трговецот

Екстравагантен сет од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Polygon Drop боја Aurora Borealis за само 2260 ден. Бесплатно сребрено ланче. Бесплатна испорака.
WoW Fashion Brands
(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook