Од најновата летна колекција - SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на морска ѕвезда - модел Starfish боја Aurora Borealis за само 850 ден. Бесплатна испорака.

850 ден.

Вредност
1650 ден.
Попуст
48%
Заштеда
800 ден.

Преостанато време :

Зделката е успешна!

Купени се 28

Купи додека има уште!

Од најновата летна колекција - SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на морска ѕвезда - модел Starfish боја Aurora Borealis за само 850 ден. Бесплатна испорака.

Што добивате

Со овој купон добивате eксклузивен сребрен накит од SWAROVSKI ELEMENTS кој се состои од:

Сребрен Swarovski Elements привезок за ланче, модел Starfish,боја Aurora Borealis, димензии 18mm x 18mm - вкупна должина со сребрениот дел 29mm.

Добивате и бесплатна метална сајла обложена со родиум, должина 40cm

- Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.

Подарувајте со стил или едноставно искористете ја оваа прилика да се почестите себеси производ со високо квалитетен производ!

Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Услови за користење

- Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

- Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

- По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

(1) име и презиме
(2) адреса за достава
(3) селектирана боја на производот
(4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

- Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Зошто ви ја препорачуваме оваа WoW зделка

Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.

Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

3D приказ на кристалотСЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ
Swarovski Elements Certificate Bushi Silver

.

Форум (4)

AbanaSet

[url=http://lesha.pp.ua/]Лекарственные травы украины[/url] по низким ценам.
[url=http://lesha.pp.ua/trava/lekarstvenny-e-travy-optom/]Лекарственные травы оптом[/url], от магазина лекарственные травы для всех.
[url=http://lesha.pp.ua/]Фито интернет магазин[/url] - лекарственные травы для всех.


- AbanaSet, 19 days ago
DoctorVed

[url=https://www.silvermag.com/?page=viagra.hound]viagra hound[/url]
[url=https://www.silvermag.com/?view=viagra.hours]viagra hours[/url]
[url=https://www.silvermag.com/?ask=viagra.hours.effective]viagra hours effective[/url]
[url=https://www.silvermag.com/?ask=viagra.house]viagra house[/url]
[url=https://www.silvermag.com/?ask=viagra.house.star.island]viagra house star island[/url]


- DoctorVed, 2 days ago
MShinom

Мобильный, выездной шиномонтаж в Москве круглосуточно!
Мегафон: +7(495)908-97-71
Мтс: +7(915)448-25-25
Хранение шин.
1. Шиномонтажные работы.
2. Снятие секреток.
3. Переобувка шин.
4. Ремонт проколов и порезов.
Выездной шиномонтаж 24 часа в Москве и МО.
Звоните!


- MShinom, 2 days ago
ConradHency

Take advantage of a professional and innovative server hosting provider and of reliable and powerful dedicated servers based on Linux or Windows. Our dedicated root servers provide you with the latest server hardware, strong processors, unlimited traffic and the highest level of server availability, flexibility and efficiency. Get your own dedicated server for your individual business needs at prices you can afford or create your customized and individually configured server for your special requirements. DDoS protection included.
Server
Live support every day, 365 days a year!
Via telephone (standard landline, no automated waiting loops) or e-mail,
our a year to answer your questions and
to assist you if you face any problems.
Vps
VDS


- ConradHency, 1 day ago.

Податоци за трговецот

Од најновата летна колекција - SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на морска ѕвезда - модел Starfish боја Aurora Borealis за само 850 ден. Бесплатна испорака.
WoW Fashion Brands
(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook