Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака!

2290 ден.

Вредност
2995 ден.
Попуст
24%
Заштеда
705 ден.

Преостанато време :

Зделката е успешна!

Купени се 1

Купи додека има уште!

Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака! Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака!

Што добивате

Со купување на овој купон добивате гифт-сет со три Victoria's Secret производи од колекцијата Very Sexy:

1. Love Spell Lotion parfumee 75 ml

2.Love Spell Brume parfumee 7 ml

3.Love Spell Brume parfumee75ml

Израдувајте некоја драга женска личност со овој сензуален и романтичен подарок од брендот кој подеднакво го сакаат и жените и мажите!

Услови за користење

- Добивате БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до било која адреса во Македонија.

- Пратките ги добивате во рок од 3-5 денa.

- По купување на производот Ве молиме пишете ни e-mail на friend@wow.mk или SMS порака на мобилен 076 47 47 49 со следните податоци:

(1) име и презиме
(2) адреса за достава
(3) селектирана боја на производот
(4) контакт телефон (доставувачот ќе Ве исконтактира телефонски пред да Ви го донесе производот)

- Количините се ограничени и се резервираат по принципот ПРВ НАРАЧАЛ - ПРВ ОПСЛУЖЕН.

Зошто ви ја препорачуваме оваа WoW зделка

Израдувајте некоја драга женска личност со овој сензуален и романтичен подарок од брендот кој подеднакво го сакаат и жените и мажите!

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 076 47 47 49 или 02 30 60 044.

.

Форум (0)

...

Податоци за трговецот

Елегантен гифт-сет од колекцијата LOVE SPELL на Victorias Secret за само 2290 ден. Бесплатна испорака!
WoW Fashion Brands
(бесплатна испорака на Вашата адреса)

Добивај понуди на email

Дали би сакале да Ви испраќаме инфо за сите нови попусти и наградни игри директно на Вашиот e-mail ?

Други интересни зделки

Ви треба помош?

За се што ти е нејасно, секаква помош што ти е потребна пиши ни на friend@wow.mk или на Facebook и ќе ти одговориме во изненадувачки кратко време.

Следи не на Facebook