wow.mk http://wow.mk/ wow.mk http://wow.mk/. All Rights Reserved <![CDATA[Од најновата летна колекција - SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на морска ѕвезда - модел Starfish боја Aurora Borealis за само 850 ден. Бесплатна испорака.]]> Подарувајте со стил - подарете го најубавиот подарок на некоја Ваша омилена личност или почестете се себе си со врвен декоративен накит каков што заслужувате!

За било какви дополнителни прашања слободно контактирајте не на friend@wow.mk или 02 614 24 83.

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит, соодветна и за подарок.* Попустот е пресметан во однос на просечна малопродажна цена низ малопродажните објекти во Р. Македонија препорачана од увозникот.

Гаранција: За секој купен Swarovski Elements производ гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

3D приказ на кристалот

СЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ

Вредност : 1650 ден.

Цена за вас : 850 ден.

]]>
http://wow.mk/uploads/coupons/N0PEW860.jpg http://wow.mk/deals/swarovski-elements-starfish-aurora-borealis_881.html 850 1650 48.5 Друго 2020-10-26 02:00:00 Скопје Скопје Македонија 0